Взяли участь у тренінгу

Працівники Черкаської районної державної адміністрації 28.03.2017  взяли участь у тренінгу для державних службовців “Цифрові технології Google  в роботі державних службовців”, який відбувся у першій Черкаській гімназії.

Тренерами у рамках тренінгу для державних службовців виступили:
• Наталія Саражинська, сертифікований викладач Google
• Наталія Гущина, начальник відділу неформальної та інформальної освіти дорослих Інституту модернізації змісту освіти
• Артем Герман, завідувач сектору розвитку мислення, спілкування та співробітництва Інституту модернізації змісту освіти
• Антоніна Букач, тьютор дистанційного курсу “Сервіси Google”

Програма одноденного тренінгу для державних службовців включила такі блоки, як «Інструменти Google для державних службовців», «Технології демонстрації та поширення даних», «Освітні ініціативи Google» та «Цифрові технології в сфері державного управління Кіровоградської області: реалії та перспективи».  Учасники тренінгу отримали інформацію про політику компанії Google, продуктивну співпрацю з використанням сервісів Google, ефективну мобільність, інструменти презентування, поширення даних в соціальних мережах, ознайомлення  їх із програмами партнерства з Google та із проблемами впровадження цифрових технологій в роботі державних установ та органів місцевого самоврядування та шляхи їх вирішення.
Сервіси та послуги Google

Крім основного свого бізнесу — звичайного пошуку, Google пропонує ряд сервісів та послуг для різних потреб.

Більшість з них — веб-застосунки, що вимагають від користувача тільки наявності браузеру, в якому вони працюють, і інтернет-підключення. Це дозволяє використовувати дані в будь-якій точці планети і не бути прив’язаним до одного комп’ютера. Деякі з сервісів потребують встановлення додаткових програм (програвача Flash-графіки або клієнта для миттєвих повідомлень), крім того, для комфортної роботи необхідно високошвидкісне підключення (від 512 КБ/с для Google Video, від 256 КБ/с для Google Earth).

Переваги сервісів та послуг Google — наявність централізованого сховища даних і продуманий інтерфейс.