Василь Мельниченко презентував навчальний посібник

Сьогодні в приміщенні Черкаської райдержадміністрації відбулася презентація унікального історичного навчального посібника – «Черкащина в добу Української революції 1917-1921 рр.». Автор посібника Василь Мельниченко (професор Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, голова Черкаської обласної організації Національної спілки краєзнавців України) прочитав присутнім цікаву та змістовну лекцію присвячену буремним революційним подіям того часу.

– Саме під час Української революції було проголошено незалежність України, продемонстровано можливість демократичного збирання її територій в єдину суверенну державу. Це був вагомий і багато в тому трагічний досвід державницько-правової розбудови України. Саме тому, вивчення подій революції 1917-1921 рр. та вшанування її дійових осіб має надзвичайно актуальне значення в умовах сучасної боротьби за свободу і незалежність, – зазначив Василь Мельниченко.

На завершення керівник апарату райдержадміністрації Любов Кузьменко подякувала Василю Миколайовичу за пізнавальну та вичерпну презентацію і побажала натхнення та нових здобутків.