Вихованеці районного навчального закладу здобули перемогу у Всеукраїнській олімпіаді

17 березня 2017 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся ІI етап Всеукраїнської олімпіади «Китай: минуле та сьогодення».

Переможцями стали учениці Чорнявського навчально-виховного комплексу «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» Редька Маргарита та Береза Віталіна, які успішно виконали тестові завдання з історії Китаю в межах шкільної програми і отримали подяки та заохочувальні призи (диски для вивчення китайської мови) від історичного факультету та громадської організації «Українська асоціація китаєзнавців».

Підготували школярок учителі історії та географії Куцак Олеся Володимирівна і Тужик Катерина Свиридівна.

Учні та педагоги занурилися в атмосферу культури, традицій, історії Китаю, познайомилися з цікавими людьми та отримали незабутні враження від спілкування з ними.