24.03.2017 на базі Черкаського районного організаційно-методичного центру бібліотечної та краєзнавчої роботи відбувся тренінг з попередження та протидії торгівлі людьми для завідувачів та працівників сільських бібліотек Черкаського району. Тренінг провела Марія Шевченко, спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської райдержадміністрації в рамках проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні».

На тренінгу обговоренню підлягали питання щодо причин торгівлі людьми, групи ризику, міжнародне та національне законодавство у сфері протидії торгівлі людьми, статус осіб, які опинилися в ситуації торгівлі людьми та інші. Окрім того, під час тренінгу було порушено питання про ідентифікацію осіб, які постраждали від торгівлі людьми, визначення формування розуміння та навичок ролі державних структур у ідентифікації осіб, які постраждали від торгівлі людьми тощо.