«Майбутнє лісу у твоїх руках», – керівництво області долучилося до всеукраїнської акції

Гектар нового лісу висадили обласні владці з учнями Черкаського шкільного лісництва минулими вихідними. Так доєдналися до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Її на Черкащині активно підтримують щороку.

Як зауважив голова Черкаської ОДА, такі толоки впродовж місяця відбудуться в усіх районах області. Він подякував Черкаському обласному управлінню лісового та мисливського господарства за організацію заходу.

– Це дуже добра й корисна акція, – каже очільник області Юрій Ткаченко. – Тому ми із заступниками й іншими колегами залюбки долучилися. Це гарна нагода вкотре нагадати громаді, що ліс треба берегти, а не засмічувати. Активно залучаємо до таких толок і дітей – аби вчилися цінувати природу змалку. Минулоріч ми гуртом висаджували ліс у Софіївському лісництві, тепер – у Дахнівському.

Як повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, в межах лісокультурної кампанії, що нині триває на Черкащині, вже висаджено 1030 гектарів нових лісів. Для успішного проведення весняних посадкових робіт лісгоспи торік заготували 80 тонн лісового насіння та виростили понад 10 мільйонів сіянців.