Реквізити рахунків для перерахування єдиного внеску!

У зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС, згідно  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від  4 листопада 2015 року №892 «Деякі питання територіальних органів державної фіскальної служби» на ім’я окремих органів ДФС у Черкаській області відкриті, відповідно до Закону України від 08.07.2010 №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» рахунки для зарахування коштів єдиного соціального внеску за балансовим рахунком 3719 «Рахунок для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування».

Нові рахунки діють з 3 жовтня 2016 року.

Отже, за новими реквізитами починаючи з 3 жовтня 2016 року необхідно перераховувати єдиний внесок на адресу наступних отримувачів:  Городищенське, Кам’янське, Корсунь-Шевченківське відділення Смілянської ОДПІ; Канівське та Чигиринське відділення Черкаської ОДПІ; Христинівське, Монастирищенське та Маньківське відділення Уманської ОДПІ; Тальнівське відділення Звенигородської ОДПІ. Оновлені реквізити рахунків завантажуйте за посиланням: http://ck.sfs.gov.ua/data/material/000/010/67220/onovlen_rekv_ziti_rahunk_v_SV_.xls

Не змінились реквізити рахунків ДПІ у м.Черкасах; Золотоніської, Смілянської, Уманської, Черкаської, Звенигородської ОДПІ;  Драбівського та Чорнобаївського відділень Золотоніської ОДПІ; Шполянського відділення Смілянської ОДПІ; Жашківського відділення Уманської ОДПІ; Ватутінського, Лисянського, Катеринопільського відділень Звенигородської ОДПІ. Реквізити рахунків вказаних ДПІ та відділень можна завантажити: http://ck.sfs.gov.ua/data/material/000/010/67220/_SV_CHerkaska_oblast.xlsx

Нагадаємо, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 листопада 2015 року №892 «Деякі питання територіальних органів Державної фіскальної служби» та наказу Державної фіскальної служби України від 24 лютого 2016 №177 «Про реорганізацію деяких територіальних органів ДФС у Черкаській області» в області внаслідок проведення реорганізації на Черкащині працюють 6 державних податкових інспекцій. Утворені:

– Смілянська об’єднана ДПІ, у якій утворюються Кам’янське, Корсунь-Шевченківське, Городищенське та Шполянське відділення;

– Звенигородська об’єднана ДПІ (Ватутінське, Лисянське, Катеринопільське,  Тальнівське відділення);

–  Черкаська об’єднана ДПІ (Канівське та Чигиринське відділення);

– Уманська об’єднана ДПІ (Жашківське, Христинівське, Монастирищенське та Маньківське відділення).

Зміни не торкнулись ДПІ у м.Черкасах (територія обслуговування м.Черкаси) та Золотоніської об’єднаної ОДПІ (територія обслуговування м.Золотоноша та район, смт.Драбів та район, смт.Чорнобай та район).

Також нагадаємо, що 19 жовтня 2016 року – останній день сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами — підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування, за III квартал п.р. А 20 жовтня 2016 року – останній день єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботодавцями за вересень п.р. (крім гірничих підприємств).