Колишні працівники фіскальної служби відповідатимуть за вчинення протиправних дій

Як поінформував начальник відділу внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Капура, у липні ц.р. прокуратурою Черкаської області за матеріалами відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС в області були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення за ч.2 ст.364 КК України по факту зловживання службовим становищем службовими особами державної податкової інспекції області. Вказані особи не внесли до бази даних ДФС узгоджену суму податкового зобов’язання платника податків, що фактично призвело до звільнення такого платника від сплати до бюджету майже 500 тис.грн.

14 вересня cлідчим відділом прокуратури Черкаської області повідомлено колишнім працівникам фіскальної служби про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України – службовій недбалості, тобто неналежному виконанні службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам.

Робота по упередженню та виявленню кримінальних та адміністративних корупційних правопорушень в органах ДФС триває