7c8a032eb1fd580d4ed0e1065f1e3688_L  30.08.2016 у селі Думанці відбулися громадські слухання  щодо того, аби    залишити  селі і школу І­ – ІІІ ступенів, і перевести сюди дитячий садок.  Це зумовлено насамперед економічними чинниками  Так утримання одного учня в Думанецькій ЗОШ І­ІІІ ст., де навчається 53 учні, сьогодні обходиться в суму понад 25 тисяч гривень. Наповненість класів – 4­9 учнів, а цього навчального року четвертого та шостого класів взагалі не буде – дітей відповідного віку немає. Так само мало дітей і в садочку, хоча витрати на нього великі як для думанецького бюджету.

Взяв участь у громадських слуханнях заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк, який наголосив, що настав час громаді самій приймати рішення, адже на часі – об`єднання територіальних громад.

Варто додати, що кошти на реконструкцію приміщення школи районна влада бере на себе – в разі позитивного вирішення питання їх буде виділено з районного бюджету.

В даний час процес обговорення триває.

За матеріалами http://silobr.info/index.php/novini-gromad/item/557-hto-priyme-pravilne-rishenya?