P2150225 Чотирьох славних  синів втратив  під час антитерористичної операції  наш район. Це Ілля Ідель з Червоної Слободи, Андрій Плохой з села Первомайське, Віктор Єременко з Білозір’я, Максим Пресняков з села Мошни, який загинув під Донецьким аеропортом. Пам’ять про них бути жити вічно в серцях нинішніх і майбутніх поколінь. Оточити турботою родини загиблих АТОвців – це завдання районної влади, яке заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк вважає і своїм особистим.

Так з нагоди державного свята – 25 – ої річниці Незалежності України, керівник районної влади вручив їх рідним подарунки та висловив найщиріші слова пошани та співчуття.

– Ваші хлопці – справжні Герої. Їх подвиг для нас усіх – неоціненний, так само,  як безмежний сум за їхніми втраченими життями. – підкреслив Петро Коренюк.