Святкову концертну програму, присвячену Дню знань, подарували працівники відділу культури і туризму дітям району

За кілька днів  настане та хвилина,

Коли Ваш перший дзвоник продзвенить.

Нехай дзвенить — веселий, галасливий!

Хай срібний голос про урок вас сповістить!

Хай буде рік шкільний для Вас щасливий!

А рідня матінка вас всіх благословить.

дз2129 серпня 2016 року в залі засідань Черкаської районної ради о 10-ій годині відбулася святкова програма для дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

За традицією, напередодні 1-го вересня голова  комітету багатодітних та малозабезпечених дітей Вурсіченко Ніна Миколаївна, спільно з комунальним закладом районним організаційно-методичним центром народної творчості відділу культури і туризму, організували святковий концерт для «першокласників» району.

На початку свякової програми  заступник голови Черкаської райдержадміністрації – Петро Володимирович Коренюк та заступник голови Черкаської районної ради – Сергій Олексійович Степанюк поздоровили та привітали майбутних школярів з наступаючим святом першого дзвоника. До поздоровлень долучилися і гості свята: представник народного депутата  Голуба Владислава Володимировича – Леся Ковальчук, голова Черкаської молодіжної організації «Сини Черкащини» – Сергій Лимар,  та спонсор свята компанія «Манеж», яка підготувала кожному з дітей подарунок у вигляді шкільних ранців.

дз31Святкову програму, за участюю солістів Білозірського центру культури і дозвілля, Степанківського та Червонослобідсьокго Будинків культури підготували працівники районного органіаційно-методичного центру народної творчості.

Святкову атмосферу для дітвори створили, як пісенні так і танцювальні номери. Дітвора ж, яка була присутня на святі мала змогу взяти участь в розгадуванні загадок на шкільну тематику.

По закінченню святкової програми голова комітету Вурсіченко Ніна Миколаївна всім присутнім мамам та дітям вручила продукторі та канцелярські набори.