У Черкасах пройшли установчі збори з реорганізації обласного відділення Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад

1472448291_3Спільно відстоювати інтереси сільських територій домовилися очільники області та Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад. Як інформують у Черкаській ОДА, в минулу п`ятницю в Черкасах відбулися установчі збори з реорганізації її обласного відділення. Віднині його очолює голова Білозірської об’єднаної територіальної громади Володимир Міцук.

Голова Черкаської ОДА назвав питання реорганізації Черкаського обласного відділення Асоціації важливим. Він сподівається на продовження плідної співпраці.

– Торік нам дуже допомагала під час інформаційної кампанії щодо об’єднання територіальних громад представниця цієї Асоціації Олена Ковальська, яка на той час була сільським головою Балаклеї, – зауважує Юрій Ткаченко. – Загалом кожен канал комунікації між владою та громадами вкрай важливий. Спільно з Асоціацією на різних рівнях ми лобіюватимемо питання задля розвитку наших сільських територій: зміни в земельній, бюджетній, податковій сферах тощо. До речі, саме розвиток сільських територій ми визначили одним із пріоритетів нашої Стратегії-2020. Із новим керівником обласного відділення Асоціації Володимиром Міцуком ми добре знайомі. Це – сільський голова, який не побоявся стати першопрохідцем у питанні об’єднання громад. А тому він знає із практики, які зміни, реформи ще потрібні, аби громади-об’єднавці активно розвивалися.

Натепер в області вже створено 14 районних відділень Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад. Вона має розгалужену структуру. Ця Асоціація об’єднує 8,5 тис. сільських і селищних рад в Україні.

http://pro-vincia.com.ua/novini/news_podyi/25250-u-cherkasah-proyshli-ustanovch-zbori-z-reorganzacyi-oblasnogo-vddlennya-vseukrayinskoyi-asocacyi-slskih-selischnih-rad.html

Leave a Reply

БЕЗ ВІЗ

Стань Воїном!

Стань Воїном, лицарем славним,
Ти зброю до рук візьми,
Щоб на нашу рідну державу
Не зарились вороги.
Будь мужнім і будь достойним
Слави і доблесті козаків.
Стань українським військовим,
Нащадком славних віків!

Звернення щодо рішення Європейського парламенту про надання безвізового режиму

Зворотній зв’язок із владою

«Гаряча лінія» Черкаської районної державної адміністрації:
За телефонним номером: 64-02-81
Працює з понеділка по п’ятницю o 8.00 до 17.15
Електронна пошта для ваших листів - cherkaskarda@ukr.net або 04061317@mail.gov.ua
Урядова "гаряча лінія" 0 800 507 309 www.ukc.gov.ua

Контакти:

18003, м.Черкаси,
вул. В'ячеслава Чорновола,157


Телефон: 64-82-83
Електронна адреса: cherkaskarda@ukr.net
або 04061317@mail.gov.ua

Військова служба за контрактом

Ми за чистоту ДОВКІЛЛЯ!

Скажи корупції -НІ! 0-800-503-200 – гаряча лінія НАБУ

(0472) 31-42-54 — гаряча лінія Черкаської обласної прокуратури
(0472) 39-33-78 — приймальня МВС України у Черкаській області
(0472) 37-92-44 — гаряча лінія СБУ в Черкаській області

Бережи енергію!

Сила нескорених!

Енергозбереження

Запобігання корупції

100 Украінськоі революції

Карта

Тарифна децентралізація