У Черкасах пройшли установчі збори з реорганізації обласного відділення Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад

1472448291_3Спільно відстоювати інтереси сільських територій домовилися очільники області та Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад. Як інформують у Черкаській ОДА, в минулу п`ятницю в Черкасах відбулися установчі збори з реорганізації її обласного відділення. Віднині його очолює голова Білозірської об’єднаної територіальної громади Володимир Міцук.

Голова Черкаської ОДА назвав питання реорганізації Черкаського обласного відділення Асоціації важливим. Він сподівається на продовження плідної співпраці.

– Торік нам дуже допомагала під час інформаційної кампанії щодо об’єднання територіальних громад представниця цієї Асоціації Олена Ковальська, яка на той час була сільським головою Балаклеї, – зауважує Юрій Ткаченко. – Загалом кожен канал комунікації між владою та громадами вкрай важливий. Спільно з Асоціацією на різних рівнях ми лобіюватимемо питання задля розвитку наших сільських територій: зміни в земельній, бюджетній, податковій сферах тощо. До речі, саме розвиток сільських територій ми визначили одним із пріоритетів нашої Стратегії-2020. Із новим керівником обласного відділення Асоціації Володимиром Міцуком ми добре знайомі. Це – сільський голова, який не побоявся стати першопрохідцем у питанні об’єднання громад. А тому він знає із практики, які зміни, реформи ще потрібні, аби громади-об’єднавці активно розвивалися.

Натепер в області вже створено 14 районних відділень Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад. Вона має розгалужену структуру. Ця Асоціація об’єднує 8,5 тис. сільських і селищних рад в Україні.