На обласній педагогічній конференції

nov126.08.2016  заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк  взяв участь в обласній серпневій конференції педагогічних працівників.

Звертаючись до учасників конференції перший заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Коваль зазначив, що в області планують створити 27 опорних шкіл. Опорні школи забезпечать якість освіти та її доступність, а також підвищать ефективність використання ресурсів, це зміни, які стосуються учнів середніх та старших класів.

Голова районної ради взяв участь в обласній конференції педагогічних працівників

Початкова ж школа й надалі лишатиметься в усіх населених пунктах максимально доступною за принципом «ближче до дітей та батьків». Середня ж та старша школа має бути там, де є необхідні фахівці та матеріально-технічне обладнання для втілення завдань сучасних освітніх технологій.

За словами першого заступника, цього року розподілено майже 8 млн грн на оснащення опорних закладів сучасною матеріально-технічною базою. До кінця року планують придбати додатково 5 шкільних наборів LEGO для розвитку в дітях творчих та математичних здібностей, а також придбати 4 лінгафонні кабінети.