Соціальний захист різних верств населення.

iДо відділу реабілітації та обслуговування інвалідів управління праці та соціального захисту населення Черкаської районної державної адміністрації за минулий тиждень (17.08.2016 по 23.08.2016 року) на особистий прийом звернулось 38 осіб, якими були порушені  питання:

• одержання засобів реабілітації – 16 осіб;
  • забезпечення санаторно-курортним лікуванням – 8 осіб;
  • надання компенсації за санаторно-курортне лікування – 2 особи;
  • одноразова матеріальна допомога – 9 осіб;
  • надання статусу інваліда війни – 2 особи;
  • одержання талонів – 1 особа;
  • отримання автотранспорту – 2 особи.

Також були порушені питання отримання засобів для пересування,           самообслуговування та догляду, орієнтування, спілкування та обміну інформацією, отримання протезних виробів та ортопедичного взуття  та ін.

Всім громадянам надані ґрунтовні роз’яснення  та консультації в межах законодавчого поля.

Відділом видано:

• направлення на виготовлення технічних та індивідуальних засобів реабілітації – 3 особам;
  • талони на проїзд – 1 особа;
  • посвідчення інваліда війни – 2 особам;
  • направлення на проходження транспортної МСЕК – 1 особі.

Прийнято:

• 3 заяви на виготовлення технічних та індивідуальних засобів реабілітації;
  • 1 зворотній талон санаторно – курортного лікування;
  • 1 заява на отримання талонів;
  • 2 заяви на встановлення статуса інваліда війни;
  • 1 заява на компенсацію за санаторно-курортне лікування;
  • 5 заяв на одноразову матеріальну допомогу.

Здійснюється інформаційно-роз’яснювальна робота з числа учасників АТО, щодо санаторно – курортного лікування та отримання психологічної реабілітації в санаторіях України.

Проводиться робота по впорядкуванню особових справ осіб, які перебувають на обліку для забезпечення спецавтотранспортом, усуваються виявлені недоліки.