Порядок визначення митної вартості товарів та як митники контролюють це питання – дивіться актуальне відео!

ГУ ДФС у Черкаській області рекомендує переглянути вебінар з детального висвітлення порядку визначення митної вартості товарів, а також здійснення митницями аналізу, виявлення та оцінки ризиків при здійсненні контролю за даним напрямком. Консультації надавали перший заступник начальника Черкаської митниці ДФС Олександр Центнарук та начальник відділу адміністрування митних платежів та митно – тарифного регулювання Черкаської митниці ДФС Микола Сергієнко.

Перший заступник начальника Черкаської митниці ДФС Олександр Центнарук сказав, що готуючись до вебінару митники поставили за мету розповісти учасникам вебінару як вони контролюють правильність визначення суб’єктом ЗЕД митної вартості товарів, що переміщуються; висвітлити джерела отримання інформації про дійсну вартість конкретного товару та довести послідовність дій митників з аналізу, виявлення та оцінки ризиків. «Суб’єкт ЗЕД має знати, чого йому очікувати при перевезенні товарів через митний кордон України. Сподіваюсь, інформація, яку повідомлено на вебінарі допоможе широкому загалу», – підкреслив він.

Відео знаходиться на сайті проекту «Допомога платнику» за адресою: http://dopomogaplatnyku.ck.ua/archive/77

 

 

 

     Презентація та відповіді на усі питання учасників вебінару (у т.ч. не озвучені під час онлайн трансляції) та викладені на суб-сайт головного управління ДФС у Черкаській області:  http://ck.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv2/217459.html

          Чекаємо додаткових запитань за викладеною темою  ще протягом тижня відсьогодні на адресу проекту help_payer@ukr.net.

     Тема наступного вебінару – оподаткування підприємств та організацій інвалідів, особливості оподаткування інвалідів. Його проведення заплановано на 8 жовтня. Також у жовтні  відбудеться вебінар з застосування спрощеної системи оподаткування. Слідкуйте за анонсами.

     Дякуємо за участь у проекті «Допомога платнику»!

 

Leave a Reply

Інвестиційна карта Черкаського району

Рада регіонального розвитку – 2019

До уваги громадян!

Управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі Черкаської області у період із 05 по 12 березня 2019 року здійснює зміну розташування та буде знаходитись за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23 (приміщення ГУ ДКСУ у Черкаській області, будівля колишнього НБУ).

Вхід тільки по перепустках!

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031