Місцеві вибори відбудуться в першій в районі об’єднаній територіальній громаді

25 жовтня перші місцеві вибори депутатів сільської ради та сільського голови й старости пройдуть у Білозірській об’єднаній територіальній громаді.

Нагадаємо, позитивний висновок щодо відповідності Конституції та відповідним законам України рішень громад Білозір’я та Ірдиня добровільно об’єднатися в одну спроможну територіальну громаду, обласна державна адміністрація надала ще минулого місяця. Відтак, призначені перші вибори в об’єднаній територіальній громаді.

– Вже утворена та працює Білозірська сільська територіальна виборча комісія, – повідомив секретар районної ТРК Михайло Фіалковський. – Наразі уточнюються списки виборців та завершується формування виборчих округів та дільниць.

Загальний склад депутатів місцевої ради в об’єднаній громаді при чисельності до 20 тисяч виборців відповідно до Закону України «Про місцеві вибори» становитиме 26 осіб. Орієнтовна середня кількість виборців у виборчих округах об’єднаної громади становитиме 300 осіб. Відтак, планується утворити 3 територіальні виборчі округи на території Ірдиня та 23 – на території Білозір’я.