Громади Білозір’я та Ірдиня отримали позитивний висновок про об’єднання

Білозірська сільська та Ірдинська селищна ради вже вийшли на початковий етап процедури добровільного об’єднання територіальних громад і отримали позитивний висновок облдержадміністрації про відповідність проекту рішення щодо добровільного об’єднання цих територіальних громад Конституції та законам України.

– Не зволікаючи, ми провели сесії сільських та селищної рад, де ухвалили рішення про добровільне об’єднання наших громад, на підставі якого звернулися з поданням до обласної ради про утворення Білозірської об’єднаної територіальної громади, – повідомив сільський голова Білозір’я Володимир Міцук. – Відповідно до закону, наше подання має розглядатися протягом 30 днів. Якщо обласна рада ухвалить рішення про утворення об’єднаної територіальної громади, будуть призначені вибори депутатів сільської ради об’єднаної територіальної громади та відповідно сільського голови.