«Мобільний соціальний офіс» працював у Чорнявці та Думанцях

Для оперативного інформування населення про порядок надання субсидій за спрощеною системою та інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо правильного заповнення заяв та декларацій «мобільний соціальний офіс» минулого тижня працював уЧорнявці та Думанцях.

Спілкувалася з місцевими жителями заступник начальника управління – начальник відділу соціальних допомог Тетяна Мішкаревич.

– В основному присутніх цікавлять засади діючого законодавства та заходи, спрямовані на соціальних захист населення, соціальні гарантії у сфері зайнятості населення, а також оформлення субсидії на тверде паливо та скраплений газ, – повідомила управлінець.

Присутні отримали компетентні відповіді на поставлені запитання та схвально відгукнулись про можливість вирішити частину своїх проблем безпосередньо за місцем проживання.