До Дня захисту дітям району підготували розважальну програму

Районний культурно-розважальний захід для дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відбудеться 2 червня.

Організатори заходу – районний комітет багатодітних сімей, дітей-сиріт, дітей-інвалідів та відділ культури та туризму РДА підготували для особливих діток цікаву розважальну програму з конкурсами та іграми, а також солодощі.

– Дитинство – це світ мрій, надій та сподівань. Важливо в цей період життя дати дітям максимальну можливість розвиватись та пробувати себе творчо проявити. На це спрямований захід, – повідомила спеціаліст відділу культури та туризму РДА Олена Поліна.

Крім того, першого червня дитяче свято «Щасливе моє дитинство!» відбудеться у районній дитячій бібліотеці в с. Червона Слобода.