Соціальних працівників навчали оформляти субсидії по-новому

Програма навчання розроблена фахівцями управління праці та соціального захисту населення з урахуванням вимог нормативно-правових актів, які регламентують питання призначення субсидії за новим порядком.

Заступник начальника управління – начальник відділу соціальної допомоги управління Тетяна Мішкаревич роз’яснила присутнім порядок заповнення бланків заяви та декларації для призначення субсидії за новим порядком, термін оформлення субсидії, як буде розраховуватися обов’язковий розмір платежу, а також випадки, коли субсидії призначають комісійно.

Нагадаємо, з 1 травня впроваджено новий порядок призначення субсидій. Заяви та декларації для оформлення субсидій по-новому до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації вже надіслали понад 300 родин району.