Черкаська область спрямувала до бюджетів усіх рівнів понад 2 мільярди гривень податків

Як поінформував начальник головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць, з початку року станом на 18 травня Черкаська область спрямувала до бюджетів усіх рівнів 2038,3 млн. гривень податків і зборів. У тому числі до загального фонду державного бюджету зібрано 1235,9 млн.грн. До місцевих бюджетів надійшло 802,4 млн.грн.

Минулого року збір платежів до бюджетів сягнув двохмільярдної позначки 5 червня.

Так, з початку року платники Черкаської області сплатили 598,2 млн.грн. акцизного податку. У тому числі 548 млн.грн. акцизу перераховано до Державного бюджету України; 50,2 млн.грн. – до місцевих бюджетів. 415,4 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб наразі надійшло до місцевих бюджетів; Державний бюджет отримав 138,5 млн.грн. цього податку. З початку року зібрано 270,7 млн.грн. податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів. Окрім того платниками перераховано 169,4 млн.грн. податку на прибуток до Державного бюджету і 20,1 млн.грн. податку до місцевих бюджетів.

«Загалом за п’ять місяців очікуємо зібрати до загального фонду державного бюджету 1400 млн.грн. У співставних умовах до факту січня-квітня минулого року в області забезпечимо темп росту збору доходів загального фонду державного бюджету на рівні 116 відс., додаткові надходження складуть 190 млн.грн.», – зазначив керівник фіскальної служби області. Він також повідомив, що місцеві бюджети отримають за п’ять місяців більше 917 млн.грн. А це на 178 млн.грн. більше, ніж торік за січень-травень.

В.Коломієць відмітив, що пріоритетом у роботі обласної фіскальної служби залишається діалог та ефективна співпраця з платниками, широке роз’яснення норм законодавства і підвищення обізнаності платників щодо порядку сплати податків і якісне обслуговування платників податків через розширення дистанційних послуг платникам з використанням IT– технологій. Цього року за допомогою електронних сервісів ГУ ДФС у Черкаській області обслуговано майже 40 тисяч платників. З запровадженням вебінарів для громадян та бізнесу аграрного сектору, очікується збільшення кола охоплених електронними консультаціями у десять разів.

«А з підписанням Меморандуму про співпрацю з організацією «IT-Кластер» ми сподіваємося на широку популяризацію електронних податкових сервісів та широке залучення наших платників до отримання сучасних і перспективних податкових послуг. Передусім це жителі сільської місцевості. Це молоді підприємці. Це молодь майбутні платники податків. Ми готові до якісного електронного обслуговування платників. Під вказані проекти у нас є першокласні фахівці», сказав керівник фіскальної служби області.

Leave a Reply

Інвестиційна карта Черкаського району