Цікаво про податки: екскурсія до музею Державної податкової служби України

Днями учні 9-их класів Червонослобідської школи № 2 та працівники ДПІ у Черкаському районі ГУ ДФС у Черкаській області мали змогу разом поринути в історію виникнення податків та становлення податкової системи під час огляду експозицій музею історії Державної податкової служби України.

Школярів у супроводі класних керівників зустріли своєю теплою усмішкою та добрими словами завідувач сектору комунікацій в ГУ ДФС у Черкаській області Заскальна Олена Андріївна та інші інспектора сектору. Вони ознайомили учнів з історією податків в різні часи, а також розповіли про етапи розвитку податкової служби України.

Податківці провели екскурсію для дітей, показали роботу Центру обслуговування платників податків. Екскурсія школярів до ЦОП податків розпочалася з ознайомленням з сервісами та принципами обслуговування платників податків. Школярам було роз’яснено значення подання підприємцями звітності та податкових декларацій, отримання представниками бізнесу сертифікатів електронного ключа, роз’яснили принцип використання особистого електронного підпису.

За словами школярів, екскурсія виявилася цікавою та  пізнавальною.