Малим білозірцям сподобався “Барвінок-герой”

22 учасників танцювальної студії «Грація» завдяки соціальному проекту громадської організації «Гурба» безкоштовно відвідали електром’юзикл за твором Богдана Чалого про хлопчика-Барвінка і дівчинку-Ромашку, яку поставили на сцені Черкаського драмтеатру імені Шевченка.

– Вистава тривала півтори години без антракту, але ніхто з глядачів навіть і не згадав про перерву. Настільки було цікаве дійство. Сьогодні стара казка має для всіх особливе значення, адже в ній розповідається, як уберегти те, що є найдорожчим, звідки беруться сили, щоб протистояти Злу. Казка додає віри у перемогу над ним. Після вистави дітям не тільки захотілося знову прочитати знайому казку, а й стати у майбутньому акторами, – розповідає бібліотекар Ольга Плодиста.