Щоб природі було дихати легше

Працівники фіскальної служби Черкащини масово долучились до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Спеціалісти ДПІ у м. Черкасах та Черкаському районі, Кам’янської ОДПІ, Звенигородської ОДПІ, Корсунь-Шевченківська ОДПІ, Тальнівської ОДПІ, Золотоніської ОДПІ, Христинівської ОДПІ, Смілянської ОДПІ, Уманської ОДПІ прибрали в області майже тону сміття.

В Чигирині спеціалісти відділення державної податкової інспекції привели до ладу прилеглу територію автошляху «Черкаси – Чигирин». Силами працівників фіскальної служби були прибрані від побутового сміття район поблизу парка 50-ти річчя у Черкасах та центральний парк в Кам’янці. Там же вони допомогли місцевим комунальникам ліквідовувати стихійні сміттєзвалища.

«В будь-яку пору року приємно бачити охайний вигляд території та будови, де працюєш. Це не лише радує око, але й підвищує ефективність та результативність роботи. Своїм прикладом ми хотіли показати, що від громадянської свідомості кожного залежить чистота навколишнього природнього середовища», – зазначив в. о. начальника Кам’янської ОДПІ Микола Семиз.

Крім того представники інспекції прибрали сквери, висадили в містах та районах області дерева та кущі, декоративні рослини та квіти, навели порядок біля прибудинкових територій інспекцій. Вони упорядкували газони та квітники, побілили дерева та бордюри. Працівники Тальнівської ОДПІ взяли участь в прибиранні лісової території в районі замку Шувалова та прилеглої території інспекції.

«Ми раді, що погода сприяє нам сьогодні. Теплий день та розуміння того, що робиш щось корисне та добре підвищує настрій. Ми живемо в час, коли природне середовище треба захищати від людей. За один день і ініціативою кількох десятків людей це не вирішити, але в наших силах зробити щось, щоб природі було дихати легше», підсумували втомлені, але задоволені учасники акції «За чисте довкілля».